Iespēju eņģelis - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Veids, kā sākt darīt, ir pārstāt runāt un rīkoties. Volts Disnejs

Iespēju eņģelis

Senos laikos kādu jaunu vīrieti naktī apciemoja Iespēju eņģelis un pastāstīja par lielajām lietām, kas to sagaida nākotnē. Eņģelis pastāstīja, ka jauneklim būs iespēja iegūt milzu bagātību, nopelnīt cienījamu stāvokli sabiedrībā. Vēl eņģelis vēstīja, ka liktenis vīrietim piedāvās lielisku iespēju satikt brīnumskaistu sievieti, kas varēs kļūt par viņa sievu.

Visu savu dzīvi vīrietis pacietīgi gaidīja solītos brīnumus, bet nekas nenotika... Beigu beigās viņš nomira nabadzībā un vientulībā. Un, kad viņš nonāca līdz paradīzes vārtiem, viņš satika eņģeli, kurš reiz bija daudz laba solījis. Vīrs uzrunāja eņģeli:

- „Tu apsolīji man milzu bagātību, cienījamu stāvokli sabiedrībā un brīnumskaistu sievu. Visu savu mūžu es gaidīju, bet nekas nenotika.”

- „Es tev to visu nesolīju”, atbildēja eņģelis, „es apsolīju tev iespēju iegūt lielu bagātību un iespēju iegūt ievērojamu stāvokli sabiedrībā, tāpat es apsolīju tev iespēju satikt brīnišķīgu sievieti, kas varēs kļūt par tavu sievu. Es tev apsolīju iespējas, bet tu tās palaidi vējā.”

Vīrs bija apmulsis. „Es nevaru iedomāties, par ko tu runā”, viņš teica.

Iespēju eņģelis jautāja – „Atceries, tev reiz bija lieliska, bet riskanta biznesa ideja, kuru tu, baidoties no neveiksmes nerealizēji? Tu pat neko neuzsāki.” Vīrs piekrītoši pamāja.

„Tā kā tu to atsacījies realizēt, pēc dažiem gadiem šī ideja tika dota citam cilvēkam, kas ļāva bailēm atkāpties, un ja tu atceries, viņš kļuva par vienu no bagātākajiem cilvēkiem pasaulē”. Eņģelis turpināja – „Un atceries, bija gadījums, kad spēcīga zemestrīce satricināja pilsētu, sagraujot daudzas mājas. Daudzi cilvēki toreiz nevarēja izkļūt no šo māju drupām. Tev bija iespēja palīdzēt atrast izdzīvojušos un palīdzēt tiem. Bet tu nobijies, ka marodieri varētu izlaupīt tavu māju un tu neatsaucies uz lūgumiem palīdzēt citiem, bet paliki sargāt savu īpašumu.”

Vīrs atcerējās par šo kaunpilno notikumu un pamāja ar galvu. Bet Iespēju eņģelis turpināja – „Tā bija tava lieliskā iespēja izglābt simtiem cilvēku dzīvības, un tevi būtu cienījuši visi pilsētas iedzīvotāji. Un vai tu atceries brīnišķīgo sievieti ar rudajiem matiem, kura tev ļoti patika? Viņa nebija līdzīga nevienai, kuru tu savā dzīvē sastapi. Un tu nodomāji, ka viņa nekad nepiekristu kļūt par tavu sievu, un baidoties būt atstumtam, tu pagāji viņai garām”. Vīrs atkal pamāja ar galvu un tagad viņa acīs bija asaras. Iespēju eņģelis turpināja – „Jā mans draugs, viņa varēja kļūt par tavu sievu, ar viņu tev būtu bijusi laime audzināt daudz lielisku bērnu un ar viņu tu būtu bijis laimīgs visu mūžu.”

Ikvienu no mums katru dienu aplaimo visdažādākās iespējas, to starpā arī mīlestība, bet bieži, līdzīgi kā vīrs no šī stāsta, mēs ļaujam bailēm ņemt virsroku, dažkārt baidāmies no atbildības, atsakāmies izmantot šīs iespējas un kļūt pa īstam veiksmīgi un laimīgi.

Mūsu klienti