NLP kursi 2022 - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Nekad, nekad, nekad, nekad nepadodies! Vinstons Čērčils

NLP kursi 2022

Neviens cits nespēj iet pa ceļu mūsu vietā.
Katram no mums jāiet pa to pašam.
Dao

2022./2023. mācību gadā plānotās grupas. Izvēlies ērtāko veidu mācībām!

Neirolingvistiskā programmēšana (NLP) ir mācība par cilvēka personīgo meistarību, kas dod mums iespēju soli pa solim pārvaldīt savu smadzeņu darbību un emocionālos stāvokļus, veidot labas un efektīvas attiecības ar sevi pašu un citiem cilvēkiem.

NLP ļauj arī izpētīt un pārņemt citu cilvēku veiksmīgu pieredzi jebkurā dzīves jomā. NLP – tā ir panākumu psiholoģija mūsdienīgiem cilvēkiem.

NLP var apgūt ikviens, kas interesējas par sevis pilnveidošanu. Lai to darītu, nav nepieciešamas akadēmiskas zināšanas psiholoģijā. NLP kursos visā pasaulē mācās dažādu vecumu un profesiju cilvēki, kuri vēlas iemācīties labāk izprast sevi un citus; cilvēki, kuriem ir svarīgi rast risinājumus ikdienas situācijās; kuri vēlas iemācīties izvirzīt mērķus un sasniegt tos viegli. Ikviens, kuram ir apņēmība mainīt savu dzīvi un pilnveidot sevi.

NLP – panākumu psiholoģija, mācība par personīgo meistarību!

Kopš NLP pirmsākumiem vienmēr ir bijis aktuāls jautājums par NLP mācību kvalitāti. Laika gaitā ir izveidojusies NLP apmācības trīspakāpju sistēma:

NLP praktiķis – NLP meistars – NLP treneris.
 

20 darba gados Personības pilnveidošanas centrā esam uzkrājuši lielisku pieredzi, organizējot visu līmeņu NLP mācības. Arī pašlaik interesentiem piedāvājam iespēju neirolingvistisko programmēšanu apgūt pieredzes bagātu NLP treneru Indras Melbārdes un Artūra Zeltiņa vadībā, no NLP ābeces līdz NLP trenera līmenim.

 

Kursi ''NLP praktiķis''

Šajā mācību gadā piedāvājam NLP pamatzināšanas un prasmes apgūt četrās mācību grupās
gan klātienē, gan tiešsaistē; gan darba dienu vakaros, gan brīvdienās.

Izvēlies sev ērtāko mācību grupu (vēl ir iespējams pievienoties):

Tuvākās bezmaksas iepazīšanās meistarkases
tiem, kas vēlas apgūt NLP profesionālu NLP treneru vadībā:

 

Kursi ''NLP meistars''

Šajos kursos var piedalīties tikai tie, kas apguvuši kursu “NLP praktiķis” programmu.
Šajā mācību gadā šie kursi notiks svētdienās, 2 reizes mēnesī, plkst. 10.00 – 18.00, klātienē. Ierobežojumu gadījumā mācības tiks organizētas attālināti.

Pasniedzēji – sertificēti NLP treneri Indra Melbārde un Artūrs Zeltiņš.

Pirmā nodarbība notiks 25. septembrī. Piesakies!

Kursi ''NLP treneris''

Šo kursu mērķis ir sagatavot zinošus un prasmīgus NLP trenerus, kas savā darbā visdažādākajās profesijās mācību un izaugsmes procesu padarīs jēgpilnu un patiesi motivējošu, tādējādi veicinot uz panākumiem orientētu sabiedrību.

Kursos tiek uzņemti tikai tie interesenti, kas ieguvuši NLP praktiķa sertifikātu, pabeiguši vai uzsākuši mācības NLP meistaru kursā.

Mācības sāksies 2023. gada septembrī.

 

Ko stāsta kursu dalībnieki


 

Mūsu klienti