Inita Krēgere - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Tēvs man iedeva labāko dāvanu, kādu jebkurš var iedot otram cilvēkam – viņš man ticēja. Džims Valvano

Raksti un intervijas ar pasniedzēju

Inita Krēgere

Pastāvēs, kas pārvērtīsies
Rainis

Sertificēta NLP un Eneagrammas trenere (ICTA) un koučinga meistare.

Ar personāla apmācībām nodarbojos 12 gadus un uzņēmumā, kur strādāju, vadu biznesa treniņus. Saucu sevi par veiksminieci, jo daru to, kas man sagādā prieku. Mana vislielākā vērtība ir zināšanas. Man patīk tās iegūt, un dalīšanās ar tām mani iedvesmo un piedod vērtību manai dzīvei. Zināšanas ir kā gaiss, ko elpoju. Ja ilgāku laiku neesmu neko jaunu uzzinājusi vai apguvusi, ieslīgstu rutīnā. Tam nav jābūt kaut kam ilgam un ļoti nopietnam. Man patīk mācīties arī ikdienišķas, praktiskas lietas kā ziepju liešana un makarūnu gatavošana. Protams, liels gandarījums ir par starptautisku semināru apmeklējumiem, jo tie ne tikai bagātina mani ar zināšanām, prasmēm un jaunām iemaņām, bet arī paplašina manu redzesloku. Tā 2015. gadā Personības pilnveidošanas centrā iepazinos ar Eneagrammu. Apguvu “Eneagrammas praktiķi”, “Eneagrammas meistaru” un “Eneagrammu pārdošanā”. Tad sāku meklēt vēl iespējas paplašināt un padziļināt Eneagrammas zināšanas un atradu, jo: “Kurš meklē, tas vienmēr atrod!” ICTA atkārtoti apguvu “Eneagrammas praktiķi” un “Eneagrammas meistaru” un padziļināju savu skatījumu uz Eneagrammu ar „Deep connections of the Enneagram”. No tās dienas Eneagramma piepilda visu manu dzīvi. Pusotru gadu intensīvi mācījos, lasīju un skatījos video par Eneagrammu un sapratu, ka tā ir tas, ko visu laiku meklēju. Tāpēc 2016. gadā pievienojos Oksanai Piseckai Praktiskā Eneagrammas kluba vadīšanā. Un šobrīd mēs dalāmies savās zināšanās un pieredzē ne tikai klubā, bet arī kursos “9 Pasaules uztveres” un meistarklasē “Eneagrammas tipu noteikšana”.

Mans talants ir saskatīt un aktivizēt cilvēkos potenciālu. Atbalstīt viņus brīžos, kad viņi ir gatavi iet pāri tiltam, kas ved uz rītdienu. Uz to rītdienu, kuras vakarā, liekoties gulēt, ar smaidu uz lūpām, var teikt, ka šī atkal bija mana laimīgā diena. Diena, ko bija vērts nodzīvot.

Uzskatu, ka, daloties ar savu pieredzi, mēs padarām cilvēkus sev apkārt laimīgākus un pasauli labāku.

Mācībās, ko vadu, piedalās dažāda vecuma cilvēki. Katra kursanta uzvara man ir milzīgs gandarījums un enerģijas lādiņš turpināt darboties tālāk. Un nav svarīgi, vai tas ir darba konteksts un paaugstinājums karjerā, vai personīgā izaugsme un uzlabota dzīves kvalitāte. Vēl šodien atceros to brīdi, kad viens no maniem pirmajiem kursantiem sasniedza maksimālo pakāpi savā amatā. Man šķiet, es biju lepnāka par viņu, nekā viņš pats. Katra kursu dalībnieka  atziņa ir kā malks svaiga gaisa, kas raisa ticību, ka viss ir iespējams, vajag tikai zināt, ko vēlies. Kā dažreiz jokoju – dievinu atrasties blakus, kad dzimst zvaigznes. Par zvaigznēm saucu cilvēku potenciālu, kas ir atvēries un sniedz gandarījumu savam saimniekam un sabiedrībai kopumā.

Kad mēs saprotam, kas ir tas, kas piedod mūsu dzīvei vērtību un ieviešam to ikdienā, tad mūsu dzīvei palielinās jēga. Es esmu sapratusi un ieviesusi to savā ikdienā. Tieši to arī novēlu ikkatram.

Mūsu klienti

@parent