„Vēlmju salūts” - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Mēs varam akmeņus mest, sūdzēties par tiem, paklupt uz tiem, kāpt tiem pāri vai izmantot tos būvēšanai. Viljams Artūrs Vards

„Vēlmju salūts”

Mūsu panākumi dzīvē lielā mērā atkarīgi no personīgo mērķu skaidrības. Nereti cilvēki savus mērķus neapzinās, līdz ar to dzīve dzīvojas, kā pagadās.

Pirmais solis uz mērķu apzināšanos ir savu patieso vēlmju – sirdsvēlmju apzināšanās. Atļauj sev pasapņot – kas mani darītu laimīgu, ko es patiesi vēlos… Vēlmes iegūst papildus spēku, ja tās uzraksta. Rakstot, atļauj sev sapņot bez ierobežojumiem, radi sevī pacilājošu plūsmas stāvokli, kāds ir bērnam, kad sapņo, par to, kas kādreiz būs! Papildus enerģija vēlmju sarakstam būs, ja tas tiks rakstīts uz sarkana papīra :)

Kad vēlmju pasūtījums jaunajam gadam sagatavots, var rīkoties divējādi:

  1. Aprakstītās lapas noglabāt un pēc gada pārlasīt.
  2. Brīvā laikā (vislabāk augošā mēnesī) katru vēlmi pārvērst konkrētā mērķī, izmantojot zināšanas par mērķu formulēšanu un savas zemapziņas darbības pamatprincipiem.

Lai Vēlmju salūts Tev un Tev nozīmīgiem cilvēkiem sagādā prieku, gandarījumu un lieliskus rezultātus!

"Vēlmju salūta" vingrinājuma veidlapa pieejama šeit:
Ielādēt .pdf formātā

Lai apskatītu šo failu, nepieciešama Adobe Reader programma. Ja Jums tā vēl nav instalēta, to ir iespējams lejupielādēt nospiežot uz sekojošā bannera:

Mūsu klienti