Personības pilnveidošanas centrs
 • +37167292808
 • +37128336927

Lai būtu veiksmīgs, tavai sirdij ir jābūt tavā biznesā, un tavam biznesam ir jābūt tavā sirdī. Sērs Tomas Watsons

Eriksona hipnozes kursu dalībnieku atsauksmes

Rīga, 2007. gada 12. augusts

Es neesmu hipnoterapeits,
bet es mācījos Eriksona hipnozi :)
Mani galvenie ieguvumi.
 

Es atradu vēl vienu veidu, kā iespējams pozitīvi noskaņoties pirms kāda svarīga uzdevuma risināšanas, relaksēties, noņemt stresu.
Tagad vairāk un labāk sāku atpazīt verbālu manipulāciju ikdienā citu cilvēku valodā un vairāk piedomāju pie saviem vārdiem. Tas ļauj vieglāk komunicēt ar citiem cilvēkiem. Eriksona hipnoze ir ļoti labs praktisks instruments darbā ar saviem mērķiem. Šo kursu varu ieteikt ikvienam cilvēkam, kas vēlas pats ko mainīt savā dzīvē, atrast (izvilināt no savas zemapziņas) jaunus resursus savu mērķu sasniegšanai.

Ļena

Ļoti, ļoti, ļoti laba atpūta transā.
Tagad skaidri zinu, ka varu atjaunot savus resursus un zinu, kā tas darbojas. Protu labāk ievest sevi ievest nepieciešamajos resursos.
Esmu pārliecinājusies, ka arī manas rokas darbojas levitācijā un katalepsijā, zinu, ka arī es pakļaujos transam. Esmu iemācījusies izmainīt savu apziņas stāvokli un zinu kā tā „darbojas”. Tagad es protu sevi viegli ievest nepieciešamajos resursos, viegli rast pieeju saviem resursiem, vairāk ieklausos savā intuīcijā.
Eriksona hipnoze ir labs veids, kā veicināt savu ticību sev un līdz ar to arī nomainīt daudzus savu negatīvos uzskatus.
Visumā man ir liels prieks par to, ka atradu laiku šiem kursiem. Gaisotne, kas te valda jau pati par sevi ir lielisks resurss. Un vēl – viss kurss ir ļoti vērtīgs laiks darbam ar sevi. Liels paldies!

Vineta B.

Kāpēc? Reāli un praktiski.
Reāli esmu izlauzusies no baiļu rāmjiem attiecībā uz hipnozi. Zinu, ka tagad man pietiks drosmes izmantot netradicionālo medicīnu savu veselības problēmu risināšanā. Šis kurss deva man plašāku ieskatu cilvēku un konkrēti manā būtībā. Un kas man personīgi ir ļoti svarīgi – izprast lūgšanas būtību. Tagad arī Bībeli lasot, saprotu to savādāk un dziļāk. Pieaugusi mana pietāte un bijība un pat bailes par tiem vārdiem, kas nāk no manas mutes un sapratne, cik svarīgi ir izteiktie vārdi
Domāju, ka šis kurss atvēra man ceļu uz savas misijas izpratni. Bet tas ir tikai sākums. Es iemācījos „palaist” savus mērķus, nejūtot par to nosodījumu.

Laima

Es mācījos, lai -

 • Iegūtu pozitīvus resursus mērķu realizēšanai.
 • Vizualizējot (arī ar metaforām) pastiprinātu dažādu enerģiju plūsmu, arī miera sajūtu.
 • Izmantotu pozitīvus ietekmēšanas teikumus arī savā sadzīvē, jo ir cilvēki ar dažādām referencēm.
 • Atbalstītu sev tuvus cilvēkus.
 • Šīs zināšanas miksētu ar NLP tehnikām, strādājot ar citiem cilvēkiem,

Eriksona hipnoze ir labs veids, kā palīdzēt cilvēkiem. Tā paver lieliskas iespējas piekļūt pie zemapziņas resursiem un tikt pozitīvi uzlādētam.
Man patīk Eriksona hipnoze, jo tā ļauj cilvēkam pašam atrast savus resursus, piepildīt savu mērķi, neuzspiežot savu viedokli.

Sarmīte

Ieguvumi:

 • Labs treniņš.
 • Iemācījos izmantot Eriksona hipnozes elementus, lai izmantotu tos meditācijā, lai ievestu dziļāk transā.
 • Iemācījos jaunus verbālās suģestijas veidus, kas man nebija zināmi.
 • Uzzināju, kā var izmantot katalepsiju un levitāciju transa padziļināšanai.
 • Šis zināšanas noderēs, lai veiktu pašhipnozi, lai relaksētos un sasniegtu mērķus.
 • Apjukuma tehnikas ir lielisks līdzeklis, lai otram cilvēkam „iesētu” kādu jaunu ideju.

Ģirts

Es iemācījos „muldēt” – uzreiz jūtu, ka labāk vedas sarunas. Tukša pļāpāšana vienalga nepatīk, taču teiciens par īstajiem vārdiem īstajā brīdī mēles galā vienalga piepildās.
Svarīga informācija man bija ietekmēšanas veidi. Kaut kur lasīju, ka NLP cilvēki tās ir mācījušies un atpazīst, bet tomēr ļaujas, jo tas ir patīkami ? Katrā gadījumā ir noderīgi to apgūt apzinātā līmenī, jo tas dod iespēju vajadzības gadījumā atpazīt un piesargāties no citu cilvēku manipulācijas.
Vēl vērtīga atziņa – kad pašam ir grūti – palūgt palīdzību kursa biedriem.
Mans mērķis bija iemācīties tiešāk runāt un tas piepildās!

Kārlis

…es mācījos Eriksona hipnozi, jo tā ir iespēja „ārstēt” pašam sevi, atslēgt prātu, atļaut, lai intuīcija un zemapziņa darbojas un atrod pareizos risinājumus problēmsituācijās vai mērķu sasniegšanā. Tas palīdz arī attiecībās ar tuviniekiem.
Meditāciju apgūšana, iespēja izmantot metaforas, zināšanas par ietekmēšanas veidiem – tas ļauj labāk dzirdēt cilvēkus, atpazīt manipulācijas un izvairīties no tām.
Šis kurss man bija vajadzīgs, lai NLP meistaru kursā būtu dziļākas zināšanas par vārda spēku.
Liels paldies par iespēju piedalīties meditācijās un pašai tās vadīt.

Sarma

Mani ieguvumi – elastīgāka palikusi mana valoda. Tagad varu viegli koncentrēt uzmanību Un vieglāk „izlobīt” būtiskas nianses un arī gluži pretēji – esmu sākusi vairāk runāt par neko :)
Mostas mana intuīcija, es sāku uz to paļauties.
Kādu vakaru mājās nebija elektrība (tas bija vakars pēc Eriksona hipnozes nodarbības), es gulēju gultā un sarunājos ar savu bērnu. Stāstīju viņam par Miltonu Eriksonu, par transiem, par zemapziņu… Ievēroju, cik ļoti uzmanīgi viņš manī klausās un paņem no tā sev svarīgāko Tajā brīdī es priecājos, ka elektrības nav un mums ir jauks vakars šādai sarunai klusumā ar sev tuvu cilvēku. Paldies!

Vineta V.

Nezinu kādā veidā, bet tas darbojas! ? Patīkama ir apziņa, ka pēc negulētas nakts var viegli atgūt spēkus. Eriksona hipnoze palīdz realizēt mērķus, atpazīt manipulācijas, uzticēties savai intuīcijai.
Eriksona hipnoze ir veids, kā viegli atrast resursus sevī. Tas dod oranžu noskaņojumu un jautrus kreklus :)
Paldies! Vērtīgi!

Aldis

Mūsu klienti