Personības pilnveidošanas centrs
 • +37167292808
 • +37128336927

Gars bagāts top no tā, ko saņem. Bet sirds top bagāta, vien sevi atdodot. Mirdza Ķempe

Atsauksmes par NLP meistara kursu – 2019./2020.

Pasniedzēji – Indra Melbārde un Artūrs Zeltiņš
 

 • Kā īstenojušies kursu sākumā izvirzītie mērķi? Vai cerības attaisnojušās? Galvenie ieguvumi.

Ir iegūtas zināšanas par NLP pasauli, daudz instrumenti, kas ir pielietojami visām dzīves situācijām un galvenais ieguvums – zinu, ka varu visu ko gribu!

Aleksandrs Valdmanis, online maksājumi

NLP meistara kurss ir loģisks solis pēc NLP praktiķa, ja esi sajutis NLP kā savu lauku. Kursu laikā esmu gājusi dziļi un vēl dziļāk. Tā ir iespēja ekoloģiski izjaukt sevi pa sastāvdaļām un salabot vai nomainīt tās detaļas, kuras neapmierina, radot jaunu, izcilu ES! Sapratu savas vērtības, nomainīju ierobežojošus uzskatus un esmu spēka pilna virzīties vēl augstāk un tālāk.

Inese Fiļipova

 

Galvenais ieguvums ko saskatu šajā brīdī ir pārliecība par sevi, kas ir kāpusi no 3 uz 6/7, drosme uzņemties atbildību par savu dzīvi un pieņemt kļūdas kā daļu no izaugsmes. Spēju saskatīt savus drakonus un ir tehnikas kā ar tie komunicēt un sadarboties.

Elīna Beča

 

 

Šis ir viens no jaudīgākajiem gadiem, kurā vēl skaidrāk apzinājos savas stiprās puses, savu lomu pasaulē. Mērķu īstenošanās brīži notika šķietami nemanāmi, bet gaidas ir pārsniegtas un kursu sākumā izvirzītie mērķi nu šķiet sīki graudiņi milzīga okeāna malā. Jā, beidzot redzu “okeānu”!

Sintija Kvēpa, personāla vadītāja/nodaļas vadītāja

 

Kursu sākumā gribēju attīstīt savus “soft-skills”, t.sk., koučinga prasmes un valodas fokusus, ko izmantot, lai atbildētu uz šķietami neapgāžamiem uskatiem. Izdevās! Tāpat vērtīgi bija vēlreiz iziet (padziļināti) cauri Metamodeļiem un apgūt “uzskatu tēmas”.

Kaspars Vīksne, darbinieks - optimists

 

Pašpārliecinātība un brīvība, jauda, dzīves azarts un prieks. Skaidrs kļuva virziens, kurā doties. Domu tīrība un skaidrība.

Ilze Gramste, IT jomas profesionālis

 

 • Mājas būvniecība procesā (šogad būs);
 • Ieskicēta misija/būtība, kas dod milzu enerģiju;
 • Komunikācija ar citiem cilvēkiem uzlabojusies;
 • Daudz labāk saprotu sevi, ko vēlos, kā to iegūt.

Māris Bečs, programmētājs
 

Mans svarīgākais mērķis bija darbs ar uzskatiem (ierobežojošiem), tas arī aktīvi tika darīts un rezultātā ir ļoti daudz sakārtots. Svarīga bija darbošanās saistībā ar misijas izzināšanu, apzināšanos, veidošanu -  arī tas pateicoties gan meistaru, gan treneru kursam tika piepildīts.

Dace Siliņa, pārdevējs – klienta menedžeris

 

 

Esmu iemācījusies uzdot  PAREIZOS JAUTĀJUMUS! Vairāk saprotu citus, kā arī sevi. Spēju ar jautājumu palīdzību izvest cilvēkus no “sastrēgumiem”, palīdzot atrisināt problēmsituāciju.

Zane Mikše – Pekare, uzņēmēja, uzņēmuma vadītāja vietniece, apgaismojuma produkta ražotāja pārstāis Baltijas valstīs un Ukrainā.

Sasniegtais NLP Meistara kursā stipri pārsniedz manas ekspektācijas, kādas tā bija sākumā. Es daudz brīvāk varu mainīt savas domas un uzskatus, vieglāk valdīt savas emocijas.

Egita Eglīte, biroja vadītāja.

 

Kursu sākumā izvirzītie mērķi ir piepildījušies. Kursos esmu ieguvusi DAUDZ super iemaņas. Galvenie ieguvumi:

 • Rīki, kas palīdz risināt emociju izaicinājumus;
 • Uzskatu maiņas iemaņas;
 • Jaunus draugus un domubiedrus;
 • Esmu stiprāka.

Eva Surgofte, mārketinga speciālists

 

Mērķi tiešām piepildās, ja tā ir patiesa un mana vēlēšanās. To pat ir grūti uzreiz saprast un ir taisnība, ka nepieciešams visas domas un mērķus pierakstīt. Procesā viss nokļūst tik pašsaprotams, ka nevar pamanīt. Skatoties uz praktiķa kursu, tagad tas liekas no informācijas iegūšanas laiks – saprast un ieraudzīt iespējas. Bet īstās izmaiņas dod meistara kurss – mērķi caur vērtībām un misiju.

Brigita Zēmele, skolotāja

 

Ir noslēgts T.O.T.E. (gandrīz) 

Ir iegūti instrumenti un lielāka, dziļāka izpratne kā tos pielietot, kā kļūt par savas dzīves pavēlnieci. Ceru, ka kādi cilvēki, ar kuriem  veidosies ilgtermiņā sadarbība, draudzība utt.

Mārīte Vanaga, esmu dzīves mācību procesā.

 

Kursu sākumā izvirzītie mērķi pārsvarā jau ir piepildījušies, daži tuvojas piepildījumam. Galvenie ieguvumi – sevis sakārtošana un pilnveidošana augstā līmenī nekā iepriekš (praktiķa kursā); vērtīgs kopā pavadītais laiks ar domubiedriem (grupas biedriem). Tehnikas.

Lauma Krogzeme, interešu izglītības skolotāja

 

Kā jau pagājušo gadu minēja viens no meistariem – praktiķi ir kā bāze, pamats un meistaros sākās īstās atklāsmes un lidojums. Šis mani uzrunāja un motivēja toreiz, atskatoties ne mirkli nenožēloju.

Līga Jaunzema, IT developer, uztura speciālists

 

Meistaru kursā esmu guvusi vēl vairāk kā sākotnēji gaidīju. Tas bija patīkams ceļš uz savu augstāko vērtību, misijas un vīzijas piepildīšanu. Turklāt -  balstīts ne tikai iedvesmojošā pašizziņas procesā, bet arī ļoti būtiskās zināšanās.  

 

Randa Ķeņģe, mamma

Mūsu klienti