Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Jebkurš labs bizness ir personīgs. Visveiksmīgākie biznesi ir ļoti personīgi. Makrs Kjūbens

2019./2020.g. NLP meistaru atsauksmes par treneriem - Indru Melbārdi un Artūru Zeltiņu

NLP treneri - Indra un Artūrs

Tik atšķirīgi un tik labi saderat kopā. Kā cimds ar roku. Profesionāli. Viss apmierina.

Uldis Eglītis

Man tuvāks Artūra mācīšanas stils – detalizēts. Artūrs perfekti izstāsta visas NLP nianses un spēj argumentēti atbildēt uz jebkuru jautājumu par NLP. Indra iedod iedrošinājumu strādāt radošāk, kalibrēt, izdomāt savas tehnikas. Kopā – nosedz visu lauku. Viens otru papildinoši.

Inese Fiļipova

Fantastiski vadītāji, kam ir svarīgs cilvēks, sajūtas. Ar milzīgu atbildību pieiet darbam ko dara. Izcili strukturēts, cieņpilns process. Lielisks tandēms, papildina viens otru un iedvesmo.

Elīna Beča

Indra – spēj piešķirt krāsu katras nodarbības tēmai. Temperaments + milzīga pieredze = treneris, kurš iedvesmo.
Artūrs – cilvēks, kuru modelēt. Līdzsvars, cilvēcība, empātija, mērķtiecība. Metafora – mana prieka un pacietības atslēga.

Sintija Kvēpa

Indra – globāli domājoša, daudzpusīga, stingra, saprotoša un ar savu odziņu.
Artūrs – niansēts, uz izpēti orientēts. Tiecas izpētīt un saprast – ne tikai būtību, bet arī detaļas.
Abus vieno vēlme vairot NLP zināšanas un palīdzēt citiem.

Kaspars Vīksne

Divi pretstati. Artūrs atklājās no pilnīgi citas puses, nekā praktiķu kursā, kur bija pilnīgs digitālis, bet meistaros saspēlē kopā ar Indru atklājās daudzas citas šķautnes. Jūs esiet lieliska komanda! Kā cimds ar roku. Indra – barība dvēselei un Artūrs – barība prātam.

Ilze Gramste

Kā metaprogrammau pretpoli kopā ļoti jaudīgi, jo nosedz visu auditoriju. Teiktais aiziet pie katra indivīda.
Patiesi (kongruenti) ar augstu atbildības sajūtu iemācīt labāko no NLP. Ļoti augsta kvalitatātes latiņa ir uzstādīta.

Māris Bečs

 

Treneri Indra un Artūrs, katrs pats par sevi atsevišķi iedvesmo un abi kopā iedvesmo dubultā. Viens otru papildinoši un tik atšķirīgi, kas piedod odziņu nodarbībām, rada pozitīvu, dziļu un radošu noskaņu.

Dace Siliņa

Perfekts salikums. Nu tā kā kafija ar pienu vai cimds ar rociņu. Lieliski papildina viens otru un spēj kvalitatīvi iemācīt, novērtēt, radīt izpratni un gūt pārliecību par sevi un saviem spēkiem.

Zane Mikše – Pekare

Lieliski sader kopā vadot nodarbības, jo abiem ir daudz pretēju metaprogrammu, kas dod balansu. Katrs ir spēcīgs savās tēmās un to arī prezentē. Organiska mijiedarbība.

Egita Eglīte

Gribu jums abiem teikt lielu paldies par nenovērtējamu darbu, ko darāt, mācot NLP Latvijā. Neesmu pie citiem mācījusies, bet arī negribu, jo man patīk jūsu mācīšanas stils un vērtības. Paldies!

Eva Surgofte

Spēcīga komanda ar labu saspēli. Patiesi savā dabīgumā, vienmēr gatavi atbalstīt ar padomu. Treneri, kuri prot vadīt tā, ka pat dienas beigās ir enerģija un vēlme darboties. Vērtīgi ir pašu treneru tehniku demonstrējumi. Noteikti vēlos saglabāt arī turpmāk komunikāciju ar mūsu treneriem Indru un Artūru.

Brigita Zēmele

Metafora – bagātīgs ziedu pušķis.
Lieliski papildina otru, kā rezultātā mums mācību procesā ir iespēja redzēt kā izpaužas katra metaprogramma, kā tās sastrādājas. Paldies Indrai par atklātību mācību procesā.

Mārīte Vanaga

Indra ir ļoti spēcīga personība, zinoša un spējīga savas zināšanas nodot citiem, izcila NLP speciāliste, turklāt ar ļoti cilvēcīgu un sirsnīgu attieksmi pret saviem audzēkņiem. Artūrs ir zinošs NLP speciālists, labs lektors ar savu savdabīgu humora izjūtu un optimismu. Paldies!

Lauma Krogzeme

Ir ekselents piemērs, kā divi pilnīgi atšķirīgām personībām, kas pirmajā brīdī šķiet katrs no savas galaktikas..
Kā šādiem cilvēkiem spēt sastrādāties cieņpilnā un uz attīstību vērstā veidā, kopīgi radot kaut ko pilnīgi unikālu priekš kursantiem. Un nezinu kāpēc man šķiet, ka tieši NLP patībai šajā veiksmes stāstā ir kāda “mazmazītiņa” nozīme. 

Līga Jaunzema

Izcila treneru komanda – katrs ar savām stiprajām pusēm, ļoti labi papildinot viens otru. Viņi ļoti augstu vērtē savus kursantus, profesionāli un atbildīgi veic savu darbu, vadot katra kursanta izaugsmi. Izcilas personības, no kuriem gribas mācīties un iedvesmoties.

Randa Ķeņģe

Mūsu klienti