Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Stāsti ikvienam, ko vēlies darīt un kāds vēlēsies tev palīdzēt to paveikt. Viljams Klements Stouns

"Efektīva laika plānošana" - kursi 2020.gada 13.oktobrī TIEŠSAISTĒ

Pasniedzējs - Artūrs Zeltiņš

Atsauksmes, viedoklis un galvenie ieguvumi no treniņsemināra.

***

Pārdomas par mērķiem, T.O.T.E atgādinājums. Vislielakais ieguvums ir zināšanas par Austrumu/Rietumu tipu, tas man bija kaut kas pilnīgi jauns. Pēc kursiem pētišu, vēršo un drīz sapratīšu.

***

Pēdējā nodarbība par laika uztveres tipiem - ģeniāla! Nedaudz sarežģīti bija tikt uz nodarbības sākumu plkst. 18.00. Patika, ka BIJA īsas pauzes nodarbības laikā un darbs grupās.

***

Ieguvu labus instrumentus savas ikdienas, darba un brīvā laika efektīvākai saplānošanai. Deva motivāciju, ka mērķi ir izpildāmi ar pareizu pieeju un analīzi.

***

Seminārs bija ļoti noderīgs ar praktiskiem padomiem ne tikai laika plānošanā, bet arī mērķu izvirzīšanā, lēmumu pieņemšanā, u.c. Seminārs sniedza vairāk noderīgas informācijas un praktisku uzdevumu, nekā biju gaidījusi.

***

Lieliska iespēja iepazīt sevi un saprast, kas ir patiesie kavēkļi mērķu sasniegšanai. Atziņa, ka viss ir paša rokās = domās. Ļoti patika, ka nodarbības notika attālināti, bet tika saglabāta iespēja diskutēt ar pasniedzēju un pārējiem dalībniekiem.

***

Ļoti koncentrētā veidā esmu guvusi plašu ieskatu un izpratni par to, kur paliek mans laiks, kā vislabāk to izmantot, kā organizēt un sakārtot savu kalendāru, lai tas darbotos manā labā, kā izvēlēties svarīgāko no darāmajiema miljons darbiem un nejusties vainīgai par kaut ko nepadarītu, kā "nobučot vardi" iespējami ātrāk, lai diena būtu mierīga un harmoniska. Esmu ieguvusi špikeri, pēc kura vadoties varu pieskatīt savas svarīgākās dzīves jomas, veidot jaunus un vērtīgus ieradumus, lai sasniegtu savus mērķus. Pilnīgi jūtu, kā tie nāk arvien tuvāk:)

***

Galvenie ieguvumi - pārdomas turpmākai pašrealizācijai.

***

Iemācījos deleģēt darbus un sadalīt svarīgus un steidzīgus darbus.

 

 

Mūsu klienti