Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Gudra cilvēka diena ir garāka nekā muļķa cilvēka nedēļa. Seneka

Atsauksmes par NLP praktiķa kursu – 2020/2021 (14.augusts)

 

  • Kāpēc NLP praktiķu kursi ir noderīgi?

Kursi “NLP praktiķis” ļauj motivēt sevi, ļauj saredzēt ārkārtīgi plašās iespējas un resursus visapkārt. NLP ir kā humāna un draudzīga psihoterapija pašam ar sevi (caur darbu ar sevi), kas ļauj pa maziem solīšiem nonākt vispilnīgākajā resursu stāvoklī.
Mācīties NLP Personības pilnveidošanas centrā iesaku dēļ profesionālās attieksmes, profesionālajiem un jaudīgajiem treneriem, sakoptas un tīras vides. Vienmēr visi norādījumi un informācija par mācību procesu bija skaidra un saprotama, viss noorganizēts ļoti augstā līmenī.


/Monta – strādā mārketinga jomā/

 

Kursos var iegūt lielisku tūlītēju rezultātu dodošus rīkus un tehnikas, kas ļauj dzīvot pilnvērtīgi un sasniegt savus mērķus. Liela vērtība ir arī līdzīgi domājošie, kas noved pie jaunu draugu iegūšanas. Mācīšanās kursos atvieglo dzīvi un atklāj dzīvošanas burvību, paver iespēju apvāršņus un ļauj noticēt savām spējām.
Mācīties Personības pilnveidošanas centrā iesaku, tāpēc, ka ļoti profesionāli un draudzīgi vadītāji, lieliska lokācijas vieta, skaidri un saprotami materiāli. Attieksme uz visiem 200%.

/Ieva – latviešu valodas skolotāja/

 

NLP praktiķa kursi palīdz veidot dziļākas, jēgpilnākas attiecības, kas ir balstītas otra vajadzību izpratnē. Daudz praktisku piemēru, daudz iespēju trenēties savā starpā. Zināšanas ir pamatotas, pārbaudītas, starptautiski atdzītas.
Mācības Personības pilnveidošanas centrā bija perfekti strukturētas – ir pilnīgi skaidri, kas kur un cikos. Brīnišķīgs secīgums kursa laikā, katra nākamā nodaļa papildina un padziļina iepriekšējo.

/Dana – uzņēmēja, lektore/

 

NLP praktiķa kursi atver prātu un sirdi savai pilnveidei. Kursos iegūst pamata tehnikas mērķu apzināšanai un izstrādei. Nodarbībās var uzņemt tik daudz pozitīvu sajūtu no kursu vadītājiem un pārējiem kursantiem, ka tā ir iedvesma visai nākamai nedēļai, līdz atkal tiekamies. Iegūtās zināšanas ļauj redzēt pasauli pilnu ar iespējām, resursiem.
Personības pilnveidošanas centrā iesaku mācīties, tāpēc, ka ir praktiskās darbošanās grupās, bagātinoša pieredze, zināšanas iegūtas no izciliem kursu vadītājiem. Burvīga, draudzīga gaisotne un tai pašā laikā mērķtiecīga darbošanās, lai kursanti iegūtu augstāko izaugsmes pakāpi.

/Baiba – vadošā pētniece LU/

 

NLP praktiķa kursos es esmu iepazinusies ar brīnišķīgiem un drosmīgiem cilvēkiem, kuri ir dažādu profesiju pārstāvji un kuri ir uz izaugsmi vērsti mērķi.
Mācoties kursos var salīdzināt sevi ar sevi un saprast, kā gada laikā notikusi ļoti strauja personīgā izaugsme.
Mācīties Personības pilnveidošanas centrā ir vērts, jo šeit mācās visi – gan topošie NLP praktiķi, NLP meistari, gan arī NLP treneri. Mēs varam mācīties viens no otra. Treneri Indra un Artūrs paši visu laiku pilnveidojas un abi ir izstrādājuši ļoti vērtīgus mācību materiālus, kas balstīti praksē.

/Vēsma/

 

NLP praktiķa kursos iztiek bez akadēmiska fināla rakstu darba uz x lpp, bet pārbaudījums ir īsts, patiess, uz praktiskām iemaņām balstīts. Bez pareizi noformētas prezentācijas komisijai, bet ar savu darbu, rīcību parādot, ko Tu esi/ neesi apguvis. Blefot ir grūti un tas priecē!
Mācīties Personības pilnveidošanas centrā vajadzētu, tāpēc, ka Indra pati tam visam izjājusi cauri, ir apzināti pielāgojusi NLP Latvijas dominējošai mentalitātei. Un te iztiek bez “lēkšanas augšā” u.tml. aktivitātēm par kādām ir dzirdēts saistība ar ārzemju (ASV) lektoriem.

/Solveiga – skolotāja/

 

NLP praktiķu kursi ir noderīgi:
1) tā ir iepazīšanās ar jaudīgiem uz viena viļņa esošiem cilvēkiem. Ir patīkami vērot viņu progresu un būt daļai no tā;
2) tā ir iespēja konkrēti paskatīties uz savām vēlmēm, problēmām, definēt to un attiecīgi strādāt ar to atbilstoši ar NLP tehnikām.
Tik konkrēti vēl nebiju ar to līdz šim strādājusi un tas ir liels ieguvums. Ja būtu vēl vairāk praktizējusi attiecīgajās tehnikās, iespējams, rezultāts būtu vēl jaudīgāks.

Personības pilnveidošanas centrā ir vērts mācīties  - vērtējot no vairākiem aspektiem:
1) lieliski treneri;
2) labi pārdomāts un strukturizēts mācību process;
3) sajūta, ka šeit strādā profesionāļi, kuri zina ko dara.

/Krista – uzņēmēja/ dizainere/

 

Dod saprašanu, kā strādāt ar dzīves uzdevumiem (problēmām). Saturīgi, uz izaugsmi tendēti kursi.
Mācīties Personības pilnveidošanas centrā iesaku, tāpēc, ka šeit ir vislabākie pasniedzēji, kvalitatīvs saturs, pārdomātas tehnikas, kolosāli treneru palīgi.

/Gunta/

 

Mācoties NLP praktiķi apguvu metodes, ko izmantot par pamatu savā darbībā un metodikas izstrādē. Personiskajā dzīvē, attiecību jautājumos iegūtas ļoti noderīgas zināšanas.
Personības pilnveidošanas centrā iesaku mācīties, tāpēc ka tur tiek īstenots viss, kas tika solīts sākotnēji, stingri pēc nospraustā grafika, ir pašu veidoti mācību materiāli latviešu valodā.

/Daina/

 

NLP kursi ir noderīgi, jo ļauj izprast labāk gan sevi, gan apkārtējo rīcību, darbības, nodomus. Pluss papildus stimuls mērķu sasniegšanai ar izcilu motivējošu bliezienu nākotnē.
Iesaku mācīties Personības pilnveidošanas centrā, jo tur ir fantastiska atmosfēra, vieta un telpas. Vienmēr fonā (brīvbrīžos) skan patīkama mūzika. Vieta, uz kuru doties ar prieku un ejot prom, doties ar dubultu prieku un uzlādētām pozitīvām emocijām.

/Renāte – personāla atlases speciāliste / uzņēmēja/

 

Kursi NLP praktiķis ir noderīgi, tāpēc ka var iemācīties lietas, darīt vieglāk, veiksmīgāk, vieglāk uztvert dzīvi dažādās situācijās, iemācīties sev noderīgas praktiskas lietas, kā veidot labāku komunikāciju, uzstādīt un sasniegt mērķus.

Mācīties Personības pilnveidošanas centrā treneru dēļ, jo viņi regulāri mācās un pilnveido savas prasmes un zināšanas. Lai arī vairākas reizes esmu mācījies šos kursos, reizi no reizes, redzu cik saprotami, loģiski un argumentēti izstāsta super noderīgas tēmas un pašām rodas sajūta, ka Tu izproti. Tas šajos kursos, liekas vērtīgi un forši. Pluss ir tas, ka pielietojot šīs zināšanas ikdienā sanāk lietas darīt vieglāk un sasniegt vairāk. Iesaku!

/Ernests – uzņēmējs/

 

Tas, manuprāt, ir jāsaprot katram pašam – augt un attīstīties, pieredzēt, mācīties un uzdrīkstēties. Vai palikt, kur esi. Tev vienmēr ir izvēle. Ja tev šķiet, ka nav, tad piesakies uz šiem kursiem. Un tu iemācīsies dzīvē ieraudzīt iespējas un iegūt vismaz trīs izvēles. Vienu par otru labākas.

Mācīties Personības pilnveidošanas centrā iesaku dēļ šim vērtībām: Kvalitāte, Vērtības, Pieredze, Sirsnīga gaisotne, Māju sajūta, Draudzība.

/Ingūna – apzināta elpošanas pasniedzēja/

 

NLP praktiķa kursi ir noderīgi, jo katram cilvēkam jāzina un jāspēj formulēt savi mērķi, lai tos sasniegtu. Lai būtu jaudīgi sarunu biedri, lai spētu apkārtējos cilvēkus motivēt, izsakot kvalitatīvu vērtējumu. Lai vairāk izprastu sevi un koncentrētos uz pozitīvo. Pēc kursu beigšanas varu droši teikt, ka esmu augusi, kā cilvēks un kļuvusi par sevis labāko versiju.
Iesaku mācīties Personības pilnveidošanas centrā, jo šajā centrā ir vispieredzējušākie treneri, vismājīgākās telpas un uz šo centru nāk mācīties visjaudīgākie cilvēki.

 /Valda – kosmetologs, masieris, SPA speciālists/ pārdošana/

 

NLP praktiķa kursi ir noderīgi, jo NLP instrumenti 100% strādā, ja ir patiesa vēlme, motivācija gribēt, uzdrīkstēties un iziet no komforta zonas. Iegūtās zināšanas ļoti labs un kvalitatīvs palīgs saskarsmē ar dažāda vecuma, dzimuma un emocionālo stāvokļu cilvēkiem.

Personības pilnveidošanas centru iesaku, jo

  • 100% kvalitāte
  • 100% no treneru puses un arī grupas biedru ieinteresētība mērķu/ vajadzību sasniegšanā
  • 100% sevis iepazīšana un arī sevis pieņemšana
  • Mājīguma sajūta, pozitīva atmosfēra, ticība tam, ka Tev viss sanāk, var sanākt un jau sanāk.

/Ieva – fizioterapeite/

 

NLP kursi ir kā ceļojums sevī. Aktīvi piedaloties un strādājot tehnikas, ļaujoties procesam, ir iespējams par sevi atklāt lietas, kas iepriekš iespējams bija paslēptas, atklāt savu potenciālu, apzināti un ar iedvesmu iet uz mērķiem. Šie kursi palīdz vieglāk un ar lielāku pietāti komunicēt ar apkārtējiem. Noticēt sev un pasaulei.
Iesaku mācīties Personības pilnveidošanas centrā, jo zināšanas, ko šeit iedod ir padziļinātas, katrai tēmai un tehnikai tiek veltīts tik daudz laika, lai to pilnībā izprastu. Attieksme pret cilvēkiem ir personiska, iedrošinoša, pozitīva. Pasniedzēji rūpējās par drošu, attīstošu vidi.

/Agnese – e-pasta mārketings, jogas pasniedzēja/

 

NLP praktiķa kursi noderīgi:
1) Saprast, ka ne visi mērķi obligāti ir jāsasniedz;
2) Komunikācija paver pavisam citus apvāršņus;
3) Dzīve iegūst baudāmu garšu;
4) Var iemācīties izprast savu daudzšķautnaino personību.

Gaisotne, kāda valda Personības pilnveidošanas centrā ir pozitīvi uzlādēta, katra doma, kas tur tiek izrunāta iegūst uzlādētu saturu. Pēc mācību dienas vēl ilgi saglabājas motivācija lieliem darbiem.

/Elīna – direktore/

Mūsu klienti