Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Brīvdienas ir kā varavīksne, tās izskatās labi no attāluma, bet pazūd, kad pietuvojaties tām. Džons Šairlījs

2020./2021.g. NLP praktiķu atsauksmes par treneri - Artūru Zeltiņu

NLP treneris  -  Artūrs

 

Artūrs ir ārkārtīgi precīzs un strukturēts treneris, jutu lielu atbildības sajūtu, ieinteresētību. Augstu vērtēju spēju noturēt grupas motivāciju arī Zoom laikā. Īpašs paldies par atvērtu prātu un sirdi. Atzīšos, ka gana bieži jutu, ka lecos un sprēgāju (reizēm emocionāli, reizēm pamatoti), tomēr Artūrs nekad to nav vēlāk izrādījis. Izcila profesionalitāte.

/Dana – uzņēmēja/ lektore/

 

Liels Paldies viņam par to, ka ātri spēja pielāgoties un pielāgot mācību procesu jaunajai situācijai, kā arī tehniskajā ziņā ik pa laikam jutām kādus uzlabojumus. Liels Paldies Artūram par manu iespēju piedalīties tehnikas demonstrācijā “Loģisko apziņas līmeņu integrācijā” un patiesi piedzīvot savu mērķi. Paldies par manas izaugsmes veicināšanu kopumā!
 

/Vēsma/

 

Cilvēks zina, ko dara, darbu veic korekti, cieņpilni. Patika, ka sniedza piemērus  gan no personīgās gan no citu cilvēku  dažādām  savas dzīves situācijām.

/Solveiga – skolotāja/

 

Artūrs ir savas jomas pratējs, patīkams, harizmātisks treneris. Patika viņa pārdomātās nodarbības, piemēri no dzīves.

/Gunta/

 

 

Precīzs, punktuāls, radošs, iedvesmojošs. Visvairāk uzrunāja entuziasms, ko izstaro. Mani tas uzlādēja un motivēja.

/Daina/

  • Atzinīgi novērtēju, kā māca, kā paskaidro, secību, kā māca tēmas
  • Modelēšanas vērts, kā vada tehnikas
  • Super vērtīgu garie paskaidrojumi par T.O.T.E, reakcijas struktūru, mērķu formulēšanu.

/Ernests – uzņēmējs/

 

Gudrs. Meistars, profesionālis savā jomā. Uzmanīgs un tiešs. Runā saprotami, plūstoši, uzmanību piesaistoši. Man patika klausīties un uzzināt. Artūr, es ieguvu daudz. Paldies, Tev par to, ko Tu dari.

/Ingūna – apzināta elpošanas pasniedzēja/

 

Veido ļoti interesantas nodarbības. No Artūra var daudz ko mācīties, kā vadīt tehniku, kā runāt ar cilvēkiem, kādus jautājumus uzdot tehnikas laikā.

/Valda – kosmetologs, masieris, SPA speciālists/ pārdošana/

 

Esmu ar Artūru 100% apmierināta viņa darba stilā (vadībā), viņa efektivitāte, kā viņš strādā ar kursantiem.

/Ieva – fizioterapeite/

 

Artūrs – viņš šķiet, kā zināšanu krātuve. Vienmēr spēj tēmas izskaidrot saprotami un viegli uztverami. Ir ļoti ieinteresēts, lai izdodas. Iedziļinās un saredz to, kas katram vajadzīgs.

/Agnese – e-pasta mārketings/ jogas pasniedzēja/

Mūsu klienti