Čārlzs Čaplins par Dzīvi - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Cilvēks ir veiksmīgs, ja viņš no rīta pieceļas un vakarā dodas gulēt un, tam pa vidu, dara to, ko vēlas. Bobs Dilans

Čārlzs Čaplins par Dzīvi

Čārzls Čaplins. Runa savā 70 gadu jubilejā.

Kad iemīlēju sevi, es sapratu, ka grūtsirdība un ciešanas – tie ir tikai signāli, kas brīdina, ka es dzīvoju pretēji paša patiesībai. Šodien es zinu, ka tas saucas „Būt pašam”.

Kad iemīlēju sevi, es sapratu, cik ļoti var kādu apvainot, uzstiepjot viņam viņa paša vēlmju piepildīšanu, kad laiks vēl nav pienācis, un cilvēks vēl nav gatavs, un šis cilvēks esmu es pats. Šodien es to dēvēju par „Pašcieņu”.

Kad iemīlēju sevi, es pārstāju vēlēties citādu dzīvi un pēkšņi ieraudzīju, ka dzīve, kas mani ieskauj pašlaik, piedāvā man visas izaugsmes iespējas. Šodien es to dēvēju par „Briedumu”.

Kad iemīlēju sevi, es sapratu, ka jebkuros apstākļos es atrodos pareizā vietā pareizā laikā, un viss notiek tikai un vienīgi pareizā brīdī. Es varu būt mierīgs vienmēr. Tagad es to dēvēju par „Pārliecību par sevi”.

Kad iemīlēju sevi, es pārstāju zagt savu paša laiku un sapņot par lieliem nākotnes projektiem. Šodien es daru tikai to, kas man sagādā prieku un dara mani laimīgu, ko es mīlu un kas liek manai sirdij smaidīt. Es daru to tā, kā vēlos, un savā paša ritmā. Šodien es to dēvēju par „Vienkāršību”.

Kad iemīlēju sevi, es atbrīvojos no visa, kas kaitē manai veselībai – pārtikas, cilvēkiem, lietām, situācijām. No visa, kas virzīja mani lejup un veda mani projām no manis paša ceļa. Šodien es to dēvēju par „Mīlestību pašam pret sevi”.

Kad iemīlēju sevi, es pārstāju vienmēr pastāvēt uz to, ka taisnība ir man. Un tieši tad es sāku kļūdīties mazāk un mazāk. Šodien esmu sapratis, ka tā ir „Pieticība”.

Kad iemīlēju sevi, es pārstāju dzīvot pagātnē un raizēties par nākotni. Šodien es dzīvoju tikai šim brīdim un dēvēju to par „Apmierinājumu”.

Kad iemīlēju sevi, es sapratu, ka mans prāts var man traucēt, ka tā dēļ var pat saslimt. Taču, kad es spēju savienot to ar savu sirdi, tas man uzreiz kļuva par vērtīgu sabiedroto. Šodien šo saikni es dēvēju par „Sirdsgudrību”.

Mums vairs nav jābaidās no strīdiem, konfrontācijām, problēmām ar sevi pašu un citiem. Pat zvaigznes saskrienas un no to sadursmēm dzimst jaunas pasaules. Šodien es zinu, ka tā ir „Dzīve”.
 

Mūsu klienti