„Es varu visu, ko patiesi vēlos” - ievadnodarbība mērķu mācībā. - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Raizes par rītdienu nemazina rītdienas bēdas; tās patērē šodienas spēkus. Korijs Ten Būms

„Es varu visu, ko patiesi vēlos” - ievadnodarbība mērķu mācībā.Tiešsaistē

Kad?

8. decembrī, plkst. 19.00 – 20.30

Kāpēc?

Mums katram ir kāds sapnis – mērķis, ko vēlētos sasniegt, taču nereti  domājam, ka tas nav iespējams vai ir ļoti sarežģīti šajos apstākļos.  Šajā mērķu mācības ievadnodarbībā Jūs varēsiet iepazīt svarīgākos mērķu likumus, kas ļaus uz saviem mērķiem paskatīties no cita skatu punkta.

Par ko?

Aicināts ikviens, kurš vēlas uzzināt svarīgākos mērķu formulēšanas pamatprincipus, izmantojot neirolingvistiskās programmēšanas zināšanas.  Šī nodarbība būs noderīga un izdevīga arī tiem, kas vēlas pārliecinātes, vai  mācīties treniņseminārā "Vērtību un mērķu meistarklase" Jūs varēsiet uzzināt visu par tā norisi tiešsaistē, programmu un iepazīties ar pasniedzēju.

Lai šī nodarbība būtu maksimāli noderīga, aicinām iepriekš pārdomāt jautājumus par treniņsemināru "Vērtību un mērķu  meistarklase", uz kuriem vēlaties saņemt atbildes.

Kā pieslēgties tiešsaistes nodarbībām?

Lai piedalītos nodarbībās tiešsaistē, ir vajadzīgs dators vai telefons ar interneta pieslēgumu, kam ir uzstādīta ZOOM Cloud Meetings aplikācija.
Pirms nodarbības nosūtīsim Jums precīzu instrukciju un pieslēgšanās saiti, uz e-pastu, kas būs norādīts pieteikumā.

Kontakttālrunis - 28336927.

Kā uzstādīt ZOOM?

15 ieteikumi, lai mūsu tiešsaistes nodarbības būtu Tev un grupas biedriem maksimāli noderīgas

Samaksa

€ 10 (ieskaitot PVN).

Šīs nodarbības dalībnieki saņems patīkamu atlaidi dalībai treniņseminārā “Vērtību un mērķu meistarklase” + dāvana - iespēja bez papildus maksas piedalīties tiešsaistes meditācijā, 8. decembrī, plkst. 20.45.

Būsim pateicīgi, ja pēc nodarbības dalīsieties ar saviem iespaidiem un ieteikumiem noslēguma aptaujā, veltot tam 1-2 minūtes.

Lūdzam, iepriekš pieteikties, jo vietu skaits ierobežots!

Mūsu rekvizīti

Uzdāviniet iespēju mācīties! Dāvanu kartes.

Pasniedzēja

Mūsu klienti