Vakances - NLP treneru palīgu vietas! - Personības pilnveidošanas centrs
 • +37167292808
 • +37128336927

Cilvēks, kurš nekad nav pieļāvis nevienu kļūdu, nekad nav mēģinājis ko jaunu. Alberts Einšteins

Vakances - NLP treneru palīgu vietas!

Izsludinām pieteikšanos uz vakantajām NLP treneru palīgu vietām kursos „NLP praktiķis”.

Piedāvājam iespēju:

 • Bez papildus samaksas vēlreiz praktizēties veiksmīgā saskarsmē, atkārtoti piedaloties nodarbībās KOMUNIKĀCIJAS MEISTARĪBA treneru - Indras Melbārdes un Artūra Zeltiņa vadībā.
 • Savas zināšanas un prasmes noslīpēt vadot darbu topošo NLP praktiķu grupās.
 • Būt kopā ar domubiedriem, kas izaugsmi uzskata par nepieciešamu ikdienas sastāvdaļu.
 • Iepazīt semināru organizēšanas tehnisko pusi.

Prasības pretendentiem:

 • Vēlme strādāt ar cilvēkiem un būt gatavam dot savu ieguldījumu viņu izaugsmē.
 • Precizitāte un atbildības sajūta.
 • Prasme strādāt komandā.
 • Piedalīties visās savas grupas nodarbībās, rezervējot laiku 30 minūtes pirms un 30 minūtes pēc nodarbības.
 • Personības pilnveidošanas centrā apgūtas NLP zināšanas un prasmes NLP meistara līmenī.

Atsauksmes:

"Būt NLP trenera palīgam – tā ir lieliska iespēja vēlreiz atkārtot praktiķa kursu un saskatīt daudzas lietas no pavisam cita redzes leņķa. Mācoties praktiķos, mēs kāri uzsūcam visu jauno, esam pārņemti ar tehniku pareizu apguvi, bet tagad, esot trenera palīga lomā, es izprotu visu daudz dziļāk, izvērtēju no savas jau esošās NLP pieredzes, izbaudu tehniku patieso būtību. Tā ir arī iepazīšanās ar zinātkāriem un motivētiem cilvēkiem, iespēja vērot viņu attīstību un prieks, kad izdodas iesaistīties tajā. Tā ir sajūta, ka esmu uz pareizā ceļa. Tā ir sajūta, ka esmu “NLP savējais”".

Linda, M.A. NLP

"Jau vairākas reizes esmu bijis trenera palīgs.

Tā tiešām ir laba iespēja nostiprināt jau apgūtās zināšanas un papildus uzzināt un apgūt daudz ko jaunu, jo ne visu pirmajā mācību piegājienā izdodas uztvert “līdz saknei”.

Šī ir tā vieta, kur praktiski iegūtās zināšanas un stratēģijas pārbaudīt strādājot grupā un saņemt kvalitatīvu atgriezenisko saiti. Tādejādi pilnveidojot iemaņas un veicinot savu izaugsmi.

Trenerim trenera palīgs ir kā papildus saite ar grupu un tā tiešām ir fantastiska sajūta un atbildība, ka Tavs skolotājs un autoritāte paļaujas uz Tevi.

Grupai trenera palīgs ir kā vecākais biedrs, palīgs, padomdevējs, savējais, kas jau reiz tam ir izgājis cauri.

Ieteiktu šo iespēju būt par trenera palīgu, kaut reizi izmēģināt visiem, kas dzīvē patiesi vēlas kaut ko vairāk sasniegt.

Topošajiem treneru palīgiem varu tikai vienu teikt:

Ja līdz Tevīm “ir aizgājis”, kas ir NLP un ko ar to dzīvē var darīt, un ja esi sapratis un sajutis tās iedarbības spēku un praktiski pielietojis to savā dzīvē (es teiktu - izjutis uzvaras garšu), tad nāc un padalies ar citiem. Reāls cilvēks, reāls piemērs citiem ar pozitīvi motivējošu skaitu uz dzīvi."

Kārlis, M.A. NLP

"Kā mēdz teikt “atkārtošana ir zinību māte” – tas ir viens no iemesliem, kāpēc piekritu piedāvājumam būt par trenera palīgu kursā “Komunikācijas meistarība”. Laiks ir pagājis, kopš mācījos šo daļu “NLP praktiķī” un atmiņā šis tas ir pabalējis. Taču, esot trenera palīga lomā, varēju gan atkārtot, gan vēlreiz pielietot šīs zināšanas treniņa apstākļos. Vēl viens ieguvums bija iespēja satikt jaunus cilvēkus, kam ir interese par NLP un sevis pilnveidošanu, un augt kopā ar viņiem."

Līga, M.A. NLP

"Ko man nozīmē būt trenera palīgam?

Ik trešdienas vakaru ar gandarījumu esmu NLP centrā. Iepazīstu un vēroju cilvēkus, dzirdu diskusijas, redzi izaugsmi, jūtu noskaņojumu, uzmundrinu, paslavēju, cenšos rūpēties par grupu ne tikai kafijas pauzēs, bet arī nodarbībā un grupu darbā.

Vidusposms – spilvens…

Vidutājs starp treneri un kursu dalībnieku

Nianšu redzēšana…

Kad mācāmies NLP praktiķa kursu pirmo reizi – viss ir jauns, gribas izpildīt pēc iespējas pareizāk… esot trenera palīgam visas kursā iekļautās tehnikas iespējams atkārtot, uztverot nianses… tas ir kā lasot grāmatu vai skatoties kādu filmu atkārtoti… ikreiz ieraugām, saklausām, sajūtam ko jaunu – līdz šim neredzētu, neuztvertu…

Vērtību piepildīšana…

Mācīties, mācīt un redzēt savu un citu izaugsmi… NLP praktiķa kurss noteikti ir kurss, kurš ik reizi esot trenera palīga statusā apliecina personības izaugsmes vērtību – pamazām, soli pa solītim – ikviens cilvēks ir spējīgs attīstīties. Katrs no kursa dalībniekiem grupā pilda savu lomu – kāds uzdodot jautājumu, kāds klusējot – kopā dodot viens otram vajadzīgos resursus, lai personības pilnveidotos, augtu, būtu pozitīvāki, … Un man ir gods asistēt šajā “brīnumā”. Nodarbībās man ir svarīgi, lai pasniedzējs, es un kursanti justos ērti, brīvi, priecātos par kolēģu veiksmēm un panākumiem, cienītu savas un citu pārliecības…

Kāpēc es to daru?

Man ir jautāts, kāpēc es daru šo palīga darbu nu jau otro reizi…

Atbilde ir gana vienkārša – tas piepilda manas vērtības – mācīties, būt NLP gaisotnē (vidē, kas ir trigeris jauniem mērķiem un darba uzdevumiem, dod pozitīvas emocijas un labas enerģijas lādiņu turpmākai nedēļai, mēnesim, mērķiem un uzdevumiem…"

Ance, M.A. NLP

Papildus informācija pie biroja vadītājas Katrīnas Bisenieces, t.28336927, 67292808

Mūsu klienti